KONST / Litografier / Färglitografi 15448289
nr 1544 8289
Färglitografi
Ingela P Arrhenius, Djungel. Signerad, numrerad 148/489. Färglitografi, bildmått: 58x88 cm, yttermått inklusive ram: 78x101 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 maj 2023
kl 19:48:12
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr